• Oldal:
  • 1
  • 2

TÉMA: Letöltés

Letöltés 9 hónapja, 2 hete #1

• kistasi
  • TÁVOL
  • újonc
Sziasztok!

Ne haragudjatok, de az iránt érdeklődnék, hogy milyen letöltő programmal lehet letölteni a képregényeket, mert eddig pl a FlashGot-ot használtan, de mióta a Firefox frissítette magát nem tudom ezt megtenni, mert az írja, hogy nem kompatibilis az új verzióval a FlashGot. Utánanéztem, és írtak is róla valamilyen mondvacsinált okot, miszerint sok panasz érkezett azzal kapcsolatban, hogy ezek lassították a böngészést, így ők úgy döntöttek, hogy mostantól ezek a programok nem működnek. (Na persze, én meg egy ötlábú kis mókus vagyok.) Szóval van-e valamilyen megoldásotok rá?

Köszi szépen!

Kistasi

Válasz: Letöltés 9 hónapja, 2 hete #2

• honfi
  • TÁVOL
  • admin
Szia!

Egy idő után valószínűleg újra elérhető lesz az a kiterjesztés is.
Addig próbáld ki ezt:
addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/a...rofessional/?src=api
A listában pedig szűrd majd ki a 100KB-nál kisebb fájlokat.

Válasz: Letöltés 9 hónapja, 2 hete #3

• kistasi
  • TÁVOL
  • újonc
Szia!

Nagyon szépen köszönöm!

Kistasi

Válasz: Letöltés 8 hónapja, 2 hete #4

Sajna itt nehéz letölteni a képregényt. Ha cddispaleyrel nem megy.

Válasz: Letöltés 8 hónapja, 2 hete #5

Igazából nem nehéz. Ami azt illeti pofon egyszerű.

Ráklikkelsz minden egyes előnézeti képre jobb gombbal, és link mentése más néven. Voila, az oldal le is van mentve. Persze minden oldallal el kell játszani, de ettől még nem nehéz. Ez a legegyszerűbb és legkönnyebb megoldás.

Ennél sokkal bonyolultabb lehet olyan bővítményt találni ami a böngésződdel kompatibilis, és úgy is működik, ahogy neked tetszik. Pláne, ha a böngésző frissül a bővítmény már lehet, hogy le is van tiltva, vagy nem úgy működik, ahogy eddig. Régebben én is flashgetet használtam erre a célra, de aztán egy új vírusírtó mindig belepiszkált és használhatatlanná tette, mert a flashget gyárilag tele van mindenféle kémprogrammal. Jelenleg Chromeot használok, arra is van már mindenféle képletöltő bővítmény. Válassz egyet:

ImageSpark ikonjára ráklikkelsz kilistáz és megjelenít minden egyes képet, ami a weboldalon megtalálható, és mindegyiknél van külön egy letöltőgomb. Lényegében ugyanazt csinálja, mint a jobbgombos megoldás, csak mondom. Ráadásul lassabb is mire minden egyes képet full felbontásban betölt. Mire végzett már rég lementettem egy teljes füzetet jobb gombbal. Az Image Downloader dettó ugyenez. Röviden semmi értelme őket felpakolni a böngésződbe. Szerintem. Ráadásul minél több bővítményt használsz, annál sebezhetőbb vagy.

sajna. 8 hónapja, 2 hete #6

Sajna így nehéz. Amig nem tértek át megára vagy más galériára addig storno.

Válasz: sajna. 8 hónapja, 2 hete #7

• Snake
  • TÁVOL
  • Admin
Akkor így jártál, ugyanis nem tervezünk másra áttérni a közeljövőben.

Milyen kiadók. 7 hónapja #8

Jobb helyet nem találtam:mely kiadók vesznek részt a marvell idei dompingjében?

Válasz: Milyen kiadók. 7 hónapja #9

• Snake
  • TÁVOL
  • Admin
Kingpin, illetve a Nagy Marvel Képregénygyűjteményt kiadója, a Hatchett.

kevés. 7 hónapja #10

A kingpin csak 1-2 sorozatot ad ki. Hatchett meg régi kinpin fuzeteket. Hol lesz itten a dömping?

Válasz: kevés. 7 hónapja #11

• Snake
  • TÁVOL
  • Admin
A Hatchett két hetente új kötettel jelentkezik, és bár most épp volt olyan, ami itthon már megjelent, nem lesz ez mindig így.
Mellette a Kingpin kiad 2 Pókember címet, ott a Marvel+, illetve a különszámok, és még a Mega Marvel és Marvel Box is. Ha szerinted ez nem dömping, akkor nem tudom, mi az.

Marvel box. 7 hónapja #12

Az nem mindenkinek erélhető. Csak aki megrendeli.

Válasz: Marvel box. 7 hónapja #13

• Snake
  • TÁVOL
  • Admin
A nagyobb újságosoknál mindegyik kapható, kivéve a Kingpin azon kiadványai, amiket csak a kiadón keresztül lehet beszerezni (pl Marvel Box).

szerintem. 7 hónapja #14

És szerintem az nagy vágás.

Válasz: szerintem. 7 hónapja #15

• Snake
  • TÁVOL
  • Admin
Webshopból akkor is meg tudod rendelni, ha akarod, szóval a megállapításod nem helytálló.
  • Oldal:
  • 1
  • 2
Az oldal megjelenítéséhez szükséges idő: 0.36 másodperc