• Oldal:
  • 1
  • 2

TÉMA: Vasember

Válasz: Vasember 2 éve, 3 hónapja #16

Köszi az új Extremis-t. Azért kíváncsi vagyok, hogy hány év kell még, hogy lezáruljon ez a sztori, mert eddig csak letöltöttem a képregény részeit, de egyben akarom majd elolvasni, mert mire jönne az 5., már arra sem emlékszem, hogy mi volt az előzményekben.
Nem kötözködni akarok, tényleg, de nem lenne okosabb gyorsabban lezárni egy adott minisorozatot gyorsabban, mert így eléggé az élvezhetőség rovására megy. Ettől még köszi a fordítást.

Válasz: Vasember 2 éve, 3 hónapja #17

• Snake
  • TÁVOL
  • Admin
GeorgKomor beküldte:
Köszi az új Extremis-t. Azért kíváncsi vagyok, hogy de nem lenne okosabb gyorsabban lezárni egy adott minisorozatot gyorsabban

Nem

Egyébként idén mindenképp befejezem.

Válasz: Vasember 2 éve, 3 hónapja #18

• Xeraph
  • TÁVOL
  • visszajáró
Köszönet az Extremis folytatását. Egyben olvastam el az eddigi négy részt és nagyon tetszik a történet. Egy kicsit megvariálták Vasember eredetét, de ez érthető volt. Várom a következő részt.
-Egyed, fiam. A héjában van a vitamin!
-Apa, a csőrét is?

Válasz: Vasember 2 éve, 3 hónapja #19

• Rebellis
  • TÁVOL
  • törzsvendég
Állati boldog vagyok hogy végül ez került ki győztesen. Nem mondom, hogy hihetetlen összetett történtet, de állati jól van elmesélve és a rajzok is tetszenek. A mellékszálak kifejezetten ötletesek (dokumentum filmes, tinilány stb.).
Mai napig nem értem a Kingpin döntését, hogy az ezt követő sztorit adta ki, nem ezt...
Örülök, hogy idén be lesz fejezve, tényleg durva belegondolni, hogy mikor olvastam az első részt.

Válasz: Vasember 2 éve, 3 hónapja #20

• Skiyoker
  • TÁVOL
  • újonc
Én is csak megköszönni tudom a folytatást. A történet tényleg nem egy nagy szám, de mégis valami olyan erő munkál a rajzokkal, hogy ha bárki más lett volna az író és/vagy a rajzoló, nem működne az egész. Kitartást a befejezéshez.

Válasz: Vasember 1 éve, 11 hónapja #21

• Xeraph
  • TÁVOL
  • visszajáró
Köszönet a történet befejezéséért! Meg úgy általában az egész éves munkátokért!
Boldog Karácsonyt és jó bejglizést mindenkinek!
-Egyed, fiam. A héjában van a vitamin!
-Apa, a csőrét is?

Válasz: Vasember 1 éve, 11 hónapja #22

• Keil Dávid
  • TÁVOL
  • törzsvendég
Vasember v4 1-6.: Végül elolvastam egybe ezt a hat részes "Extremis" történetet.
Nem is gondoltam anno, hogy ez végül befejeződik és végül valóra vált.
Bár feltűnt, hogy az emberek sokan úgy beszélnek, hogy nem tudják, hogy Tony Stark Vasember. Akkor ez talán a régi időkben játszódik. Mert a másik sorozatban(Bosszú Angyalai)feltűnt, hogy sokan tudták, hogy kicsoda is Vasember. Persze érthető, hogy más az író, és nem egyformán megy a történet összhangja.
Jó volt elolvasni ezt a képregényt.
Ezer köszönet érte Snake-nek és honfinak!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Válasz: Vasember 1 éve, 11 hónapja #23

• honfi
  • TÁVOL
  • admin
Szia!

Igen, Tony, nem titkolta nagy erőkkel, hogy ő Vasember, de azért diszkrét volt. A Polgárháború során vette le a sisakot nyilvánosan, és ez még az előtt játszódik.

Válasz: Vasember 1 éve, 10 hónapja #24

• Snake
  • TÁVOL
  • Admin
Keil Dávid beküldte:

Nem is gondoltam anno, hogy ez végül befejeződik és végül valóra vált.

Azért az elhatározás mindig is megvolt, hogy befejezzem, csak voltak tényezők, amik miatt egy ideig direkt nem foglalkoztam vele - potenciális kiadásesély - aztán meg egyéb tényezők szóltak közbe.
És nagyon szívesen

Válasz: Vasember 1 éve, 10 hónapja #25

• Rebellis
  • TÁVOL
  • törzsvendég
Éveken át várva az új füzetekre és most egyben is elolvasva egyaránt hatalmas élmény volt ez a 6 rész. Parádés párbeszédek, Ellis-es karakterek, gyönyörű rajzok. Nagyon köszönöm!

Válasz: Vasember 1 éve, 1 hónapja #26

• Mettyu91
  • TÁVOL
  • újonc
Nekem lenne egy olyan problémám, hogy nem tudom elolvasni a vasember képregényeket.
Bár a főoldalon még ott vannak a posztok amikor felkerültek az oldalra, és a kereső is megtalálja őket, de amikor rájuk kattintok, hibát jelez ki, hogy nem található az oldal.
És a vendégképregénynek közül is eltűntek, pedig emlékszem rájuk h régebben még fent volt.
Eddig más olvastam de kíváncsi vagyok Vasember történeteire is.
Remélem csak vmi oldalfrissítés miatt nem olvashatók és orvosolható a probléma, és nem vesztek el a fordítások.

Csak jelezni akartam ezt a gondot. Remélem tudtok segíteni.
Aki esetleg letöltötte/elmentette és eltudná küldeni annak nagyon megköszönném.
E-mailem: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Ui: És hatalmas köszönet az oldal üzemeltetőinek, fordítóknak, stb..
Remek munkát végeztek, csak így tovább

Válasz: Vasember 1 éve, 1 hónapja #27

• honfi
  • TÁVOL
  • admin
Szia!

A Vasemeber kategóriában csak az Extremis történet volt, ami most nyáron jelent meg magyarul a Kingpin MarvelBoxában, ezért nincsenek már meg itt azok a honosítások.

Válasz: Vasember 1 éve, 1 hónapja #28

• Mettyu91
  • TÁVOL
  • újonc
Szia.
Igen, úgy értettem a Vasember képregényeket, hogy az Extremis történet.
Köszi a választ, így már értem mi történt.
Ha esetleg vkinek meglenne digitálisan, továbbra is kérném, hogy küldje el e-mailen:
Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Köszönöm

Válasz: Vasember 1 éve, 1 hónapja #29

• gyurcyka
  • TÁVOL
  • újonc
várható mostanában újabb vasember?a választ elöre is köszi!

Válasz: Vasember 1 éve, 1 hónapja #30

• honfi
  • TÁVOL
  • admin
Most nincs tervben semmi vasemberes.
  • Oldal:
  • 1
  • 2
Az oldal megjelenítéséhez szükséges idő: 2.29 másodperc