• Oldal:
  • 1
  • 2

TÉMA: Vasember

Vasember 4 éve, 3 hónapja #1

• Snake
  • TÁVOL
  • Admin
Ide várjuk Vasember történeteivel kapcsolatos véleményeket, észrevételeket.

Válasz: Vasember 4 éve, 3 hónapja #2

• ratij
  • TÁVOL
  • újonc
Ezek szerint előzőleg rossz helyre írtam. Elnézést!

Azért még egyszer kifejtem a véleményemet, hogy jó helyen kezeljétek:

1. Támogatom a HD felbontást, illetve, hogy az előző részek is ilyen minőségben kerüljenek fel az oldalra. Az új beírás már csak azért is jót tenne, hogy egységesítse a sorozat kinézetét. példának okáért: az első rézben még Extrémeknek volt honosítva a cím, míg a második és harmadik részben már simán Extremis.

2. A HD felbontás (legalábbis számomra) kicsit a valódi képregény hangulatát hozza és talán feledteti, hogy egy digitális változatot olvasok. Egyszóval: sokkal jobb élmény.

Válasz: Vasember 4 éve, 3 hónapja #3

• Rebellis
  • TÁVOL
  • törzsvendég
Véééégre! Nagyon vártam már a folytatást és meg is érte. Baromi jó hangulata van és most a rajz is tetszett. (hangsúlyosabbnak tűnik itt, hogy a srác felkap egy kocsit, benne emberekkel, mint néha az, amikor valaki lezúzza fél Manhattant.) Köszönöm!

Válasz: Vasember 4 éve, 3 hónapja #4

• doggfather
  • TÁVOL
  • törzsvendég
köszi az új részt.

Válasz: Vasember 4 éve, 3 hónapja #5

• mozo
  • TÁVOL
  • újonc
Én is a hd mellett szavazok. És persze kösz.

Válasz: Vasember 4 éve, 3 hónapja #6

• blint
  • TÁVOL
  • újonc
Köszönöm szépen!

Válasz: Vasember 4 éve, 3 hónapja #7

• Pavel
  • TÁVOL
  • visszajáró
Én is köszönöm szépen.
Várom a folytatást.

Válasz: Vasember 4 éve, 3 hónapja #8

• talgaby
  • TÁVOL
  • törzsvendég
Azért vicces, hogy változik a világ. AMikor két éve kitettünk pár HD szkent (és akkor még 1680-asokat), rengetegen panaszkodtak, hogy túl nagy, kétszer ráfér a monitorra. Most meg már lassan gondolkodás nélkül kitolhatja az ember, még méretcsökkentett változat se kell belőle.

Válasz: Vasember 4 éve, 3 hónapja #9

• Snake
  • TÁVOL
  • Admin
Azért két év alatt sokat változott a helyzet a nagyobb felbontású monitorok elterjedésében. Anno én is fölöslegesnek éreztem, hogy minek akkorában kitenni, de mára ennek már van értelme, és mivel eddig csak pozitív visszajelzések jöttek, így nemcsak a Vasembernél, hanem még jó pár másik sorozatnál is ilyen felbontásban fogom kitenni az aktuális részeket (pl az Amerika Kapitány mostantól következő részeit).

Válasz: Vasember 4 éve, 3 hónapja #10

• talgaby
  • TÁVOL
  • törzsvendég
Igen, változott, és meglepően sokat. Az 1024-es felbontás akkoriban vagy 10-15 éve magasan a legelterjedtebb volt, most meg hirtelen már az a fura, ha 1440 alatt van valaki (max laptopok és tabletek lehetek már azok).

Válasz: Vasember 4 éve, 3 hónapja #11

Nagyon szépen köszönöm az extremis új részét
A nagy felbontás mindig jobb!

Válasz: Vasember 4 éve, 3 hónapja #12

• jurai
  • TÁVOL
  • visszajáró
Nekem ez túl nagy felbontás, pedig nagy monitorom van, eddig szuper volt, így ha felnagyítom túl nagy, külön le kell töltenem.

Válasz: Vasember 4 éve, 3 hónapja #13

• Snake
  • TÁVOL
  • Admin
Két verzióban biztosan nem fog felkerülni, és az eddigi hozzászólások alapján a HD szken a legtöbbeknek bejön, így vélhetően amit eleve olyanba írok be, akkor az fog kikerülni.

Válasz: Vasember 3 éve, 6 hónapja #14

Vasemberből az Extremis történeten kívül terveztek még valamit kiadni?

Válasz: Vasember 3 éve, 6 hónapja #15

• Snake
  • TÁVOL
  • Admin
Nem igazán.
  • Oldal:
  • 1
  • 2
Az oldal megjelenítéséhez szükséges idő: 0.51 másodperc