TÉMA: Fenegyerek

Válasz: Fenegyerek 2 éve, 7 hónapja #61

• uhrindam
  • TÁVOL
  • újonc
Hali!
Azt szeretném kérdezni, hogy valamilyen úton-módon meg lehetne-e azt oldani, hogy a Kingpin által nem leközölt számok (értem ez alatt az 1.-25. számig)visszakerüljenek az oldalra? Igazából nem tudom pontosan, hogy ezek megtalálhatóak voltak-e nálatok (vagy hogy ennek csak néhány része), de amennyiben igen, sajnos én lemaradtam róla, és szeretném elolvasni azokat is.
Köszönöm a választ!

Válasz: Fenegyerek 2 éve, 7 hónapja #62

• honfi
  • TÁVOL
  • admin
Szia!

Az 1-8 részeket szeretnék újradolgozni, és úgy közzétenni ismét. Erre eddig nem sok időt tudtunk szánni... de egyszer majd arra is sort kerítünk. Azok egyébként lég más hangulatúak, mint a Kingpin által kiadott éra, úgyhogy valószínűleg nem azt kapnád, amit vársz.

Válasz: Fenegyerek 2 éve, 3 hónapja #63

• Skiyoker
  • TÁVOL
  • újonc
Köszönet az új Fenegyerek részért. Mindig öröm ilyen ínyencségekkel találkozni, még ha ilyen ritkán is. Néha magam is meglepődök, hogy Miller mester mennyire jól tud rajzolni, pedig nála ez azért nem mindig kézenfekvő. Matt bizonyította, hogy nincs olyan körülmény, ami hátráltatni tudná, bár a showt most Elektra elhappolta előle, minden értelemben. A Vezér pedig mint mindig, Piszkos Fredet játszik, csak kavarja, kavarja...

Válasz: Fenegyerek 1 éve, 3 hónapja #64

• Pavel
  • TÁVOL
  • visszajáró
Köszönöm a Fenegyereket. Várom a folytatást.

Válasz: Fenegyerek 1 éve, 3 hónapja #65

• Snake
  • TÁVOL
  • Admin
A nagy érdeklődésre való tekintettel szerintem majd átgondoljuk, hogy kicsit sűrűbben vegyük elő ezt a címet. Viszont egy kicsit bővebb véleményezést megköszönnénk

Válasz: Fenegyerek 1 éve, 3 hónapja #66

• Skiyoker
  • TÁVOL
  • újonc
Köszönet az újabb Fenegyerek füzetért. Az egész kicsit a klasszikus rajzfilm-sorozatok kergetőzős jeleneteit idézte, mindenki üldöz valakit, aztán a szerencsésebbek azt kapják, amit keresték, a többiek meg valami mást.

Válasz: Fenegyerek 1 éve, 3 hónapja #67

• yo-c
  • JELEN
  • visszajáró
Köszönöm az eddigi honosításokat. Végre sikerült időt szakítani az elolvasásukra. Eddig tetszetős. A Célpont üldőzős számról Batman és Joker jutott eszembe. Az egyik sorra gyilkol mindenkit, a másik pedig élve akarja elkapni.
Nekem meglepetés volt, h az egyik füzetben történt az első találkozása Fenegyereknek és a Vezérnek. Vezér hamar ráállt Fenegyerekre.
Gladiátor ügyét a sok időhúzás után gyorsan letudták. Én nem bántam
A legutóbbi számban pedig még humor is volt, így könnyebb lesz várni a következő részre.
Az oldal megjelenítéséhez szükséges idő: 0.37 másodperc