TÉMA: Fenegyerek

Válasz: Fenegyerek 5 éve, 2 hónapja #31

• Ron
  • TÁVOL
  • újonc
Vegig olvastam az egesz vol2-t, es utana megpróbáltam visszakeresni, de sajnos nem találom azt a mondatot, amikor Matt valami olyasmit mond, hogy "a hírek előre el vannak keszítve, csak esemenyek kellenek hogy feltöltség őket", és ez most rettentően idegesít!!

Kérdés: az5 részes Echo miért maradt ki?
Miről szól?
Utolsó szerkesztés: 5 éve, 2 hónapja Beküldte Ron. Indoklás: Flood

Válasz: Fenegyerek 5 éve, 2 hónapja #32

• talgaby
  • TÁVOL
  • törzsvendég
Ha látnád, hogyan néz ki az Echo, megértenéd, miért nincs még kinn.

Válasz: Fenegyerek 5 éve, 2 hónapja #33

• Ron
  • TÁVOL
  • újonc
most látom, hogy nem is Bendis írta, ergó nem sok köze lehet a fősodorhoz.
Azt is csak most látom, hogy a 25. számig többnyire Mack rajzolta a borítókat is, nekem eddig fel se tűnt a rajzolóváltás.

Válasz: Fenegyerek 5 éve, 1 hónapja #34

• Pavel
  • TÁVOL
  • visszajáró
Köszönöm az új Fenegyerek részeket is. Már vártam őket.
A kimarad részek is lesznek majd, hogy teljes legyen a sorozat vagy azok kimaradnak.(1-20)
Ugyanez lenne a kérdésem Frank Miller vol.1-es történetekhez is?
Utolsó szerkesztés: 5 éve, 1 hónapja Beküldte Pavel.

Válasz: Fenegyerek 5 éve, 1 hónapja #35

• Snake
  • TÁVOL
  • Admin
Kimaradó részek: a 2-6-os részeket jövő év közepéig remélhetőleg pótolni fogjuk, a többire jelen pillanatban nem látok esélyt, ugyanis ott is találhatóak olyan részek, melyeket Mack készített. A v1-es széria ügyében már jobb a helyzet, hiszen bár az eddigi részek fordítója befejezte honosítói pályafutását, de honfival azt is folytatni kívánjuk.

Válasz: Fenegyerek 5 éve, 1 hónapja #36

• Pavel
  • TÁVOL
  • visszajáró
Köszönöm a válaszokat.

Válasz: Fenegyerek 5 éve, 1 hónapja #37

• doggfather
  • TÁVOL
  • törzsvendég
nagyon nagy köszönöm!

Fenegyerekért, mindig nagy köszi!

Válasz: Fenegyerek 5 éve, 1 hónapja #38

• jocibmx
  • TÁVOL
  • újonc
Köszi az új Fenegyerek történetet, lehet hogy többet kell várni, de nekem tökre bejön így, hogy egyben kerülnek ki az összefüggő történetek. Még egyszer ezer köszönet érte

Válasz: Fenegyerek 5 éve, 1 hónapja #39

• Ron
  • TÁVOL
  • újonc
Igazat adok az előttem szólónak, tényleg jó így, és ezer köszönet az új sztoriért!

Válasz: Fenegyerek 5 éve, 1 hónapja #40

• yo-c
  • TÁVOL
  • visszajáró
köszönöm a szülinapi fenegyerek frissítést.a 3ból most ennek örültem a legjobban(pedig a endangered species-t is olvastam már párszor)
tetszett a dupla visszaemlékezős dolog (még pókember is feltűnik,háhá),meg ahogy fenegyerek elindítja az új fehér tigris "karrierjét".
viszont ez a szívrohamos dolgot a végén kicsit olcsó húzásnak éreztem.a betörő visszatér féle pókemberben még okés,de ebben a fenegyerekben vhogy gyenge.

Válasz: Fenegyerek 5 éve, 1 hónapja #41

• Snake
  • TÁVOL
  • Admin
Pedig ha jobban belegondolsz, a szívroham teljesen logikus, egy 90 éves szervezetnek sok volt már az MNH, pláne, ha még pluszban bevesz belőle.

Válasz: Fenegyerek 5 éve, 1 hónapja #42

• yo-c
  • TÁVOL
  • visszajáró
logikusnak logikus,nem azzal van a baj.hanem inkább oan egyszerűnek tűnik.sztem pl ha vki áthajt rajta 1 kocsival,még az is belefért volna.

Válasz: Fenegyerek 5 éve, 1 hónapja #43

• honfi
  • JELEN
  • admin
kétségtelen, hogy nem ez Bendis legjobb fenegyerek története... én viszont inkább azt írnám a rovására, hogy a Fehér Tigrises vonal volt későn elindítva, és nagyon elbagatellizálva. (semmivel sem válaszolta meg a kérdést, hogy miért kell álarcot felvenni, hogy segíthess)

A szívroham viszont pont azt erősítette a sztoriban Matt egyáltalán nem ura annak, ami körülötte történik. Ahogy a múltbeli "bűnei" visszaszállnak rá semmit sem tud tenni ellene, és a megoldásban sincs semmi része. Ennek a sztorinak nem is Matt, hanem Bont az igazi középpontja, és korán sincs elég idő szentelve neki.

Válasz: Fenegyerek 5 éve, 1 hónapja #44

• doggfather
  • TÁVOL
  • törzsvendég
sztem is így van, ez nem is igazán fenegyerek történet, hanem egyfajta vezér előtti bandák bandavezérek, milyen volt a pokol konyhája régen és most.

Nagyon jó ettől függetlenül, és jobb egy ilyen kvázi öngyilkosság a hatalomért, mint egy sima autóbaleset lett volna.

Válasz: Fenegyerek 5 éve, 1 hónapja #45

• yo-c
  • TÁVOL
  • visszajáró
ezzel a nézőponttal már jobban lenyelhető a szívroham.amúgy meg nem siam autóbalesetre gondoltam,hanem h vki izomból szándékosan elüti Bontot.vagy a mgh-tól nem szívrohama lesz,hanem szétrobban a feje vagy a szíve.szal vmi durvaság.
Az oldal megjelenítéséhez szükséges idő: 0.51 másodperc