Amerika Kapitány
(1 olvasó:) (1) Vendég

TÉMA: Amerika Kapitány

Válasz: Amerika Kapitány 3 éve, 10 hónapja #16

• doggfather
  • TÁVOL
  • törzsvendég
köszi az álom halála 1et, ha jól emlékszem én erre is szavaztam. De ha nem akkor is örülök neki.

Válasz: Amerika Kapitány 3 éve, 9 hónapja #17

Köszi Amerika Kapitányt! Ezt a mennyiség még eltart egy darabig, míg elolvasom, de már benne vagyok a sűrűjében )

Válasz: Amerika Kapitány 3 éve, 6 hónapja #18

• nobody26
  • TÁVOL
  • újonc
Sziasztok
Várható a kozeljovoben Amerika Kapitány Az álom súlya fojtatás?
Utolsó szerkesztés: 3 éve, 6 hónapja Beküldte nobody26.

Válasz: Amerika Kapitány 3 éve, 6 hónapja #19

• honfi
  • TÁVOL
  • admin
Szia!

Idén igyekszünk az álom súlyát befejezni, csak az a kérdés, hogy milyen ütemezésben. Legkésőbb egyben ki fog menni a maradék év végén.

Válasz: Amerika Kapitány 3 éve, 2 hónapja #20

• doggfather
  • TÁVOL
  • törzsvendég
v5/32: köszi a részt, brubaker még mindig frenetikus. Az agymosott dolgok nagyon jól állnak neki!

Válasz: Amerika Kapitány 3 éve, 1 hónapja #21

először nem értettem, hogyan fejeződhet be a kapitány sztorija, mikor még csak a második résznél tartott. aztán rápillantottam a menüre, és majdnem leestem a székből. TI TÉNYLEG NÉGY TELJES RÉSZT KIRAKTATOK??? és mellé még a Rejtélyes X-menből is kaptunk részt? Ez aztán az ünnep:) holnap mikor felkelek, Kapitánnyal fogom kezdeni a napot, nem reggelivel
köszönöm szépen!

Válasz: Amerika Kapitány 3 éve, 1 hónapja #22

• Blue S
  • TÁVOL
  • visszajáró
Amerika Kapitány 32-36:

Mikor egy cikkben olvastam ennek a sorozatnak az ismertetőjét egyszerűen nem tudtam elképzelni, hogy miért ajnározzák annyira. Mostanra viszont már képben vagyok. Hihetetlenül jól vannak előadva a sztorik. Mikor szóba került, hogy Bucky fogja átvenni Steve helyét, egy kicsit kételkedtem, hogy ebből képes lesz e az író valami érdekeset kihozni, azonban kellemeset csalódtam. Brubaker zseniális. Ez a Kapi bizony más. Bucky próbálja másolni Steve technikáját, de idővel rájön, hogy azt kevernie kell az ő sajátjával, mivel ő nem az igazi szuperkatona. Ezzel meg is lepi az ellenfeleit, például a fegyverhasználattal Halálfejet és bandáját.

Köszönet a honosításért!
Utolsó szerkesztés: 3 éve, 1 hónapja Beküldte Blue S.

Válasz: Amerika Kapitány 3 éve #23

• piccolo80
  • TÁVOL
  • újonc
Köszönöm Kapi Pakkot. Hatalmas sorozat.

Válasz: Amerika Kapitány 2 éve, 11 hónapja #24

• Csigger
  • TÁVOL
  • újonc
Azt lehet tudni, hogy Vörös Koponya mikor nyerte vissza a testét? Mert Lukin elméjében volt sokáig, de az Álom halála 2-ben már saját arca jelenik meg

Válasz: Amerika Kapitány 2 éve, 11 hónapja #25

• honfi
  • TÁVOL
  • admin
Nem nyerte vissza, az csak egy maszk. A saját kis hadseregének elég nehezen mesélné el, hogy "sziasztok, fiúk. most éppen ebben a testben vagyok, de azért kövessétek a parancsom." Úgyhogy mindig más arcot használ attól függően, hogy kinek kell parancsokat osztogatnia.
Utolsó szerkesztés: 2 éve, 11 hónapja Beküldte honfi.

Válasz: Amerika Kapitány 2 éve, 11 hónapja #26

• Csigger
  • TÁVOL
  • újonc
Köszi a gyors választ
Az a kérdés merült még fel benne, hogy a Hulk háborúja és a Polgárháború között mennyi idő telhetett el? Mert Amerika kapitány temetésén Rick Jones már felnőtt férfi, míg a Hulk sztoriban csak egy kis kamasz....

Válasz: Amerika Kapitány 2 éve, 11 hónapja #27

• talgaby
  • TÁVOL
  • törzsvendég
18 hónap telt el a halála és visszatérése között valós és Marvel-időben is. Úgy emlékszem, hogy a WWH utáni valamelyik kiadványban volt az egyéves megemlékezés Tony Stark részéről.

Válasz: Amerika Kapitány 1 éve, 11 hónapja #28

Nagyon köszi a Kapitányt! Szerintem ez az egyik legjobb képregény itt az oldalon, de a Vasököl is nagyon tetszett, amit eddig honosítottatok. Nagyon örülök neki, hogy most minden héten a Kapitány jön, s nem kell rá várni fél évet, hogy befejeződjön ez a híres sztori!

Válasz: Amerika Kapitány 1 éve, 11 hónapja #29

• Dr. zacC
  • TÁVOL
  • visszajáró
ez igen! míg más oldalak pihennek, ti csapatjátok. hetente Amerika Kapitány:) idei év legjobb híre eddig

Válasz: Amerika Kapitány 1 éve, 11 hónapja #30

• piccolo80
  • TÁVOL
  • újonc
Köszi az új Kapi részeket már nagyon vártam.
Az oldal megjelenítéséhez szükséges idő: 0.54 másodperc