• Oldal:
  • 1

TÉMA: Silent War

Silent War 5 éve, 5 hónapja #1

• Pepea
  • TÁVOL
  • admin
Tisztelt Honosítók (Honfi és Bub)!
Nagyon szépen köszönöm a Némaháború című összes mini sorozatokat, jó volt olvasni egész sztorin, igazán picit nem értem, lehet kihagytam pár részeket előttiből, pl, ki az Maximum? Fekete Villámnak a testvére, vagy Mostohatestvér? Várom a választ.

Válasz: Silent War 5 éve, 5 hónapja #2

• honfi
  • TÁVOL
  • admin
Édestestvérek, és Fekete Villám az idősebb. Maximus próbálja megszerezni a trónt, de tartósan még nem sikerült neki. Maximus rég nem szerepelt sehol, de ezután nagyobb szerepet kap majd a Marvel űr részlegében.

Válasz: Silent War 5 éve, 5 hónapja #3

• wesew
  • TÁVOL
  • újonc
Üdvözletem,

Én is köszönöm a Silent War minit. Egy kérdésem lenne, ez a történet nem akkor jött ki mikor a Hulk háborúja? Csak mert ott rendesen elverik Fekete Villámot.
Utolsó szerkesztés: 5 éve, 5 hónapja Beküldte wesew.

Válasz: Silent War 5 éve, 5 hónapja #4

• honfi
  • TÁVOL
  • admin
Szia!
Jogosan vagy kicsit összezavarodva, mert Mavel erről a minisorozatról szinte teljesen megfeledkezett. Az ugye észrevehető volt, hogy a Civil War után játszódik a történet, de elvileg még a Hulk Háborúja előtt. A borítókról levettem a promóciót, de a 4. rész borítóján már szerepeltek a Hulk Háborúja beharangozója. Szóval előtte indult és még előtte véget is ért.
Aztán erről a miniről megfeledkeztek, és ezért nyomja le Hulk Fekete Villámot a Hulk Háborújának az elején.

Válasz: Silent War 5 éve, 5 hónapja #5

• talgaby
  • TÁVOL
  • törzsvendég
Nem megfeledkeztek, csak nem egészen abba az irányba ment a Marvel-univerzum, mint amit itt megírtak. A mini eseményei megmaradtak, a végén van némi átalakulás. Fekete Villám nem vesztette el a trónt, csak volt egy ideg-összeroppanása. Maximus pedig nem lett nagyfőnök, hanem végül a helyére kattant az agya, és uralkodói jobbkézként került a bátyja mellé. A látszólag fura helyzetre Fekete Villámmal kapcsolatban pedig majd később lesz egy válasz egy másik sorozaton.

Válasz: Silent War 5 éve, 5 hónapja #6

• BuB
  • TÁVOL
  • újonc
Azta, hát ezt aztán gyorsan kiraktátok, nem gondoltam, hogy egybe kimegy...

Válasz: Silent War 5 éve, 5 hónapja #7

• Blue S
  • TÁVOL
  • visszajáró
Frankó volt egyszerre elolvasni az egész minit!
Milyen jó lenne, minden minisorozatot így elolvasni!
A legjobban az tetszett, mikor az Őrszem és Fekete Villám csak arra várnak, hogy a másik lépjen. Az egész küzdelem tisztára olyan volt, mint egy sakkparti. Ahogy Robert helyesen megjegyezte, valóban mindenki arra várt, hogy összecsapjanak, azonban pont az volt benne a jó, hogy nem történt meg.
Fentebb olvastam, hogy Fekete Villám végül nem vesztette el a trónt. Ez rendben van, de Medúza végül ki mellett kötött ki? És hogyan magyarázta meg a csókot, amit Maximusnak adott? Mennyi nemember maradt a robbanás után? Elég sok megválaszolatlan kérdés maradt.

Válasz: Silent War 5 éve, 5 hónapja #8

• Rebellis
  • TÁVOL
  • törzsvendég
Koszonom a minit! Elvezetes olvasmany volt, es Maximusos kavarasa is jol meg volt irva. A rajzokkal kapcsolatban felemas erzeseim voltak, mert a nemembereknek jol all ez a stilus, de peladaul az akcioknal nem igazan mukodott. Mindent egybevetve tetszett a mini, az X-Faktor megejelenes volt kedvenc reszem (a kislany nagyon durvan kavarja). Az elozo, Pietros mini viszont jobban tetszett.

Válasz: Silent War 5 éve, 5 hónapja #9

• Keil Dávid
  • TÁVOL
  • törzsvendég
Köszönöm a Néma háború 6 részes minit!
Tetszett ez a történet. Nem is gondoltam, hogy ez a folytatása a Magnus fia mininek. Higanyszálról már kiderült, hogy az X-Faktorba is felbukkant. Vagyis akkor kb. akkoriban történhetett.
Bár a végén fura volt, hogy Fekete Villám elbukott. De olvastam itt a fórumon, hogy majd kiderül, hogy mégis másképpen alakul a helyzet.
A 6. rész utolsó oldalán csak egy fekete lap van. Ez eredetibe is így volt? Vagy lett volna még valami utószó vagy hasonló?
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Silent War 5 éve, 2 hónapja #10

• Ron
  • TÁVOL
  • újonc
Köszi a minit!!
Óriási!
Utolsó szerkesztés: 5 éve, 2 hónapja Beküldte Ron.

Válasz: Silent War 5 éve, 1 hónapja #11

• holloo
  • TÁVOL
  • újonc
Köszi a minit. Jó kis történet volt, bár szokás szerint kicsit túlzók az ilyen történetek, a hősök egyből egymásnak esnek, meg a nagy gonosz kormány is csak így "einstandolja" a szövetségesek "állam" Királyság dolgait, aztán persze neki is állnak gyorsan kísérletezni vele, aminek nagy bukta a vége, senkinek eszébe nem jut, hogy Maximus képessége esetleg mégsincs elnyomva stb stb. persze akkor kevesebb lenne a dráma...
Keil Dávid beküldte:
Köszönöm a Néma háború 6 részes minit!
A 6. rész utolsó oldalán csak egy fekete lap van. Ez eredetibe is így volt? Vagy lett volna még valami utószó vagy hasonló?

Nekem is pont ez jutott eszembe, én is néztem gyorsan, hogy esetleg rosszul töltődött le, vagy tényleg ennyire hatásvadász (és költségkímélő) az utolsó oldal?
Free Genosha

Válasz: Silent War 4 éve, 2 hónapja #12

• kistasi
  • TÁVOL
  • újonc
Szia!

Én csak most tudtam elolvasni ezt a sorozatot, ezért csak most tudom megköszönni. Továbbá azt kérdezném, hogy ezek a "folytatások" hol érhetők el, vagy hol lesznek elérhetők, mert én egy kicsit befejezetlennek éreztem.
Köszönettel:
kistasi

Válasz: Silent War 4 éve, 2 hónapja #13

• honfi
  • TÁVOL
  • admin
Szia!
Melyik folytatásra gondolsz?
Az Embertelenek legközelebb egyébként a Titkos invázió előtt és közben kerülnek majd elő, de ott már egészen más lesz a felállás. Ezt a történetet (bármilyen jó volt is) elfelejtették, vagy legalábbis nem vették figyelembe a következőkben. Annyi marad meg a status quo-ból, hogy a terrigen kristályokat visszaszerzik, de azok sérültek, ezért veszélyben a fajuk.

Remélem, sikerült válaszolni.

Válasz: Silent War 4 éve, 2 hónapja #14

• kistasi
  • TÁVOL
  • újonc
Köszi!

Tökéletes volt a válasz. Sajnos azt hittem, hogy egy már feltett kérdésre reagálok, mikor az egyik hozzászóló alatti VÁLASZ linkre kattintottam. Bocs, még új vagyok.
De még egyszer köszi:

Kistasi
  • Oldal:
  • 1
Az oldal megjelenítéséhez szükséges idő: 0.42 másodperc