• Oldal:
  • 1

TÉMA: Sólyomszem

Sólyomszem 2 éve, 2 hónapja #1

• Snake
  • TÁVOL
  • Admin
Téma megnyitva.

Válasz: Sólyomszem 2 éve, 2 hónapja #2

• Rebellis
  • TÁVOL
  • törzsvendég
Elég jókat olvastam erről a címről, szóval már nagyon kíváncsi voltam rá. Jól indult, tetszett, hogy
:pinch: Figyelem: Spoiler!
. A rajz is tetszik, szóval engem eddig megvett. Tudom, hogy mennyire gyűlölt kérdés ez, de hogy látjátok, milyen rendszerességgel fog frissülni?

Válasz: Sólyomszem 2 éve, 2 hónapja #3

• honfi
  • TÁVOL
  • admin
Remélem, másoknak is tetszeni fog. Kötött menetrendet nem terveztünk be, de 1-2 havonta azért jó lenne frissíteni. A második rész fordítása már folyamatban van, úgyhogy idén még lehet bízni a folytatásban.

Válasz: Sólyomszem 2 éve, 2 hónapja #4

• yo-c
  • TÁVOL
  • visszajáró
Köszönet a honosításért. Mikor láttam hogy a fekete özvegy felkerült, majdnem rákérdeztem hogy sólyomszem lesz-e. Jó hogy nem lőttem le a meglepetést Követtem ezt a sorozatot angolul. Tetszett, örülök h magyarul is van mostmár. Úgy mégiscsak kényelmesebb olvasni

Válasz: Sólyomszem 2 éve, 2 hónapja #5

• Dr. zacC
  • TÁVOL
  • visszajáró
tetszik !

Válasz: Sólyomszem 1 éve, 7 hónapja #6

• Rebellis
  • TÁVOL
  • törzsvendég
Jó volt a folytatás is. A rajz továbbra is állati jó, a történet is jópofa volt. A két főhős közötti kapcsolat is érdekes, kicsit olyan mintha Vasököl megirigyelte volna Rozsomák kapcsolatait az új generációs hölgytagokkal.
A főgenyó is érdekes volt, de maga a svindli miatt, nem pedig a közös mentor téma miatt.
Várom a folytatást!

Válasz: Sólyomszem 1 éve, 1 hónapja #7

• Rebellis
  • TÁVOL
  • törzsvendég
Köszi az új részt! Jó kis füzet volt ez is. Tetszik, hogy nincsenek világmegváltó dolgok és jópofa fricska volt a sok "MacGyver nyíl".

+Állatira tetszik a rajz.

Válasz: Sólyomszem 1 éve, 1 hónapja #8

• jumpy
  • TÁVOL
  • újonc
Sziasztok. Köszi a Hawkeye-t .Nagyon bejön mind a sztori mind a rajz. Alig várom a következő részt.

Válasz: Sólyomszem 1 éve, 1 hónapja #9

• honfi
  • TÁVOL
  • admin
Kösz. Jó látni, hogy nem csak nekünk jön be.
Dolgozunk, hogy folyamatosan menjen a sztori, de idén valószínűleg már nem lesz újabb rész belőle.
  • Oldal:
  • 1
Az oldal megjelenítéséhez szükséges idő: 0.26 másodperc