A halhatatlan Vasököl
(1 olvasó:) (1) Vendég

TÉMA: A halhatatlan Vasököl

Válasz: A halhatatlan Vasököl 2 éve #61

• Snake
  • TÁVOL
  • Admin
Nyilván érezhető lesz a váltás, de még így is élvezetes marad a sorozat, Fraction-től pedig ott van a Hawkeye, aminek a folytatására lehet, hogy még az év utolsó napjaiban lehet számítani...

Válasz: A halhatatlan Vasököl 2 éve #62

• Xeraph
  • TÁVOL
  • visszajáró
Jó lett a sztori lezárása. Köszönet érte.
Izgatottan várom a következő történetet.
-Egyed, fiam. A héjában van a vitamin!
-Apa, a csőrét is?

Válasz: A halhatatlan Vasököl 1 éve, 12 hónapja #63

Nem gondoltam volna, hogy ez a Vasököl ennyire jó karakter. Persze egy megfelelő író kellett hozzá és máris érdekessé tette az egészet. Egyhuzamban olvastam végig az eddig honosított részeket és nagy köszönet érte, nekem nagyon tetszett.

Válasz: A halhatatlan Vasököl 1 éve, 10 hónapja #64

• Rebellis
  • TÁVOL
  • törzsvendég
Végre utolértem magam és elolvastam a történet végét. Nagyon köszönöm minden közreműködőnek!
Az utolsó képnek volt egy kis '80-as évek feelingje.

Válasz: A halhatatlan Vasököl 1 éve, 3 hónapja #65

• Rebellis
  • TÁVOL
  • törzsvendég
Danny történetszála csatlakozott Fenegyerek és Holdlovag jobb éráihoz a szememben. Amennyire hidegen hagyott anno, most annyira imádom. Még Luke vendégszereplése sem zavar. És díjazom a kezdeményezést, hogy az utcai bunyós hősök maradjanak a kisebb léptékű problémáknál.

Misty karján mi az a nagy kitüremkedés?

Válasz: A halhatatlan Vasököl 1 éve, 3 hónapja #66

• Snake
  • TÁVOL
  • Admin
Fenegyerek kapcsán nincs vita (Miller, Bendis, Brubaker-érák bármelyike zseniális), Holdlovagnál nálam csak a hamarosan induló Ellis történetek érnek fel a Fraction/Brubaker páros itteni ténykedéséhez, illetve még Fraction Sólyomszemét kell mindenképpen ide sorolni, az végig nagyon magas színvonalú

Válasz: A halhatatlan Vasököl 1 éve, 3 hónapja #67

• honfi
  • TÁVOL
  • admin

Melyik képen?

Válasz: A halhatatlan Vasököl 1 éve, 3 hónapja #68

• Rebellis
  • TÁVOL
  • törzsvendég
honfi beküldte:

Melyik képen?

11.oldal, 3. panel. Mikor az ágyban dumálnak és Misty egy üveg vízzel a kezében üldögél.

Válasz: A halhatatlan Vasököl 1 éve, 3 hónapja #69

• Rebellis
  • TÁVOL
  • törzsvendég
Snake beküldte:
Fenegyerek kapcsán nincs vita (Miller, Bendis, Brubaker-érák bármelyike zseniális), Holdlovagnál nálam csak a hamarosan induló Ellis történetek érnek fel a Fraction/Brubaker páros itteni ténykedéséhez, illetve még Fraction Sólyomszemét kell mindenképpen ide sorolni, az végig nagyon magas színvonalú

A Holdlovagból a megboldogult FQ-n olvastam nagyon jó részeket. Nem mondom hogy az elejétől kezdve magas színvonal volt, de hamar összekapta magát a sorozat és imádtam a mellékszereplőket. Épp ezért a nyári szavazáson is erre szavaztam, de sajnos nem Marc lett a befutó.

Válasz: A halhatatlan Vasököl 1 éve, 3 hónapja #70

• honfi
  • TÁVOL
  • admin
Ja, hogy az
Gondolom csavarfejek, hiszen az egyik karja bionikus (jelentsen ez bármit is). Itt így oldották meg.

Válasz: A halhatatlan Vasököl 1 éve, 2 hónapja #71

• deadpool
  • TÁVOL
  • újonc
Baromi jó sorozat Én is ezekben a történetekben kedveltem meg a karaktert. Ezek után izgatottam várom a folytatást is és a tv sorozatot is
Az oldal megjelenítéséhez szükséges idő: 0.41 másodperc