A halhatatlan Vasököl
(1 olvasó:) (1) Vendég

TÉMA: A halhatatlan Vasököl

Válasz: A halhatatlan Vasököl 3 éve #46

• Rebellis
  • TÁVOL
  • törzsvendég
Remélem Orsonnal még ezután is találkozunk. Danny apja sem volt piskóta, de a banda többi tagját is elnéztem volna még (akár öregen is). Mindig áradozok erről a sorozatról - most sincs másképp. A hangulata zseniális, most ugyan a rajzok nem mindig jöttek be, de még simán a vállalható kategórián beül voltak, a történet pedig (ahogy Orson élete is) magával ragadó.

Válasz: A halhatatlan Vasököl 3 éve #47

• honfi
  • TÁVOL
  • admin
Még különszámok erejéig vissza fog térni. Hamarosan lesz egy Orson Randall and the Green Mist of Death különszám még a 7 főváros sztorin belül magyaráz meg egy két sztoriszálat, és utána egy Orson Randall and the Death Queen of California különszám, ami csak egy kis feelgood közjáték, de az még odébb lesz.

Válasz: A halhatatlan Vasököl 2 éve, 9 hónapja #48

• Rebellis
  • TÁVOL
  • törzsvendég
Továbbra is állati jó ez a sorozat. Egyetlen bánatom vele kapcsolatban, hogy ritkán jutok jutunk új részhez.

Válasz: A halhatatlan Vasököl 2 éve, 9 hónapja #49

• honfi
  • TÁVOL
  • admin
Ezek után talán majd rendszeresebben fog folytatódni a sorozat. (következő hónapban biztosan lesz folytatás)
De az ilyen pozitív hozzászólások mindenképpen meghozzák a munkakedvet.
Utolsó szerkesztés: 2 éve, 9 hónapja Beküldte honfi.

Válasz: A halhatatlan Vasököl 2 éve, 9 hónapja #50

• Snake
  • TÁVOL
  • Admin
Rajtam sem fog múlni, a Vasököl azon sorozatok egyike, amiket kifejezetten szeretek beírni

Válasz: A halhatatlan Vasököl 2 éve, 9 hónapja #51

• Dr. zacC
  • TÁVOL
  • visszajáró
hát akkor srácok hajrá, mert imádom ezt a sorozatot :DDD

Válasz: A halhatatlan Vasököl 2 éve, 9 hónapja #52

• Rebellis
  • TÁVOL
  • törzsvendég
honfi beküldte:
De az ilyen pozitív hozzászólások mindenképpen meghozzák a munkakedvet.

Rajtam nem fog múlni.

Válasz: A halhatatlan Vasököl 2 éve, 8 hónapja #53

• farek001
  • TÁVOL
  • újonc
Köszönet az új részért!
Izgatottan várjuk a folytatását.

Válasz: A halhatatlan Vasököl 2 éve, 8 hónapja #54

• Rebellis
  • TÁVOL
  • törzsvendég
Nagyon várom mi lesz a viadal végén! Misty-vel már találkoztunk eddig amúgy? Luke elég keményen odaszólt nekik. Davos elég durván bepörgött a végén. Hihetetlen mikre képes Brubaker: nem csak hogy nem idegesít egy sárkány jelenléte a történetben, de még tetszik is. Azért ez nálam nagyon ritka.
Viszont lenne egy észrevételem: Amikor Davos küzd a Tigris lányával, a 13. oldalon a 'rinanc' amit Davos üvölt, az nem 'ribanc' akart lenni?
És lenne egy kérdésem is: van ez a kifejezés, hogy "Kína összes teájáért sem". Ezt nem úgy szokták fordítani magyarra, hogy "a világ minden kincséért sem?"

Válasz: A halhatatlan Vasököl 2 éve, 8 hónapja #55

• honfi
  • TÁVOL
  • admin
Kösz a véleményt... a sztori következő hónapban biztosan folytatódni fog.
Misty egyszer akkor bukkant fel, amikor Jerrynt elrabolták az irodaházból. Akkor is elhangzott egy-két jó beszólás.
A rinanc elütés, ami nem tűnt fel... javítjuk.
A Kína összes teájáért sem azért maradt úgy, mert végül is Kínában vannak. Remélem, nem volt túl zavaró.

Válasz: A halhatatlan Vasököl 2 éve, 8 hónapja #56

• Snake
  • TÁVOL
  • Admin
A javítás megtörtént.

Válasz: A halhatatlan Vasököl 2 éve #57

• Xeraph
  • TÁVOL
  • visszajáró
Eddig nem nagyon foglalkoztatott a gondolat, hogy Halhatatlan Vasöklöt olvassak, de pár napja úgy döntöttem, hogy adok neki egy esélyt és neki álltam. Nem bántam meg. Sőt! A történet szinte olvastatja magát. Majdnem egy ültő helyemben végigolvastam az egészet. Úgyhogy köszönet érte! És várom a folytatást.
-Egyed, fiam. A héjában van a vitamin!
-Apa, a csőrét is?

Válasz: A halhatatlan Vasököl 2 éve #58

• Keil Dávid
  • TÁVOL
  • törzsvendég
Nem semmi, hogy egy újabb befejezés is sorra került. A múltkor Rákolló Johnson, és most a Halhatatlan Vasököl.
A mennyek hét fővárosa sztorinál érdekes, hogy vannak köztük két különszám is, ami szorosan összefügg a főeseményhez is.
Jó volt elolvasni ezeket a részeket.
Köszönöm az eddigi Halhatatlan Vasököl részeket!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Válasz: A halhatatlan Vasököl 2 éve #59

• Snake
  • TÁVOL
  • Admin
Igazából ez még nem befejezés, hiszen a sorozat folytatódik tovább, csak az eddigi történet ért véget. Még lesz két egyrészes sztori, melyeket Matt Fraction írt, aztán egy új író veszi majd át a helyét.

Válasz: A halhatatlan Vasököl 2 éve #60

• Blue S
  • TÁVOL
  • visszajáró
Nagyon jó volt a történet befejezése. Azért kíváncsi lettem volna még pár meccsre a tornáról. A 8. város bejelentése nagyot ütött. Mert ha van egy 8. akkor miért ne lenne egy 9. stb?

Az íróváltást mindig félve olvasom, ha egy jó alktót váltanak fel, márpedig ezt most Fraction nagyon eltalálta.

Köszönet a honosításért!
Az oldal megjelenítéséhez szükséges idő: 0.48 másodperc