A halhatatlan Vasököl
(1 olvasó:) (1) Vendég

TÉMA: A halhatatlan Vasököl

Válasz: A halhatatlan Vasököl 3 éve, 6 hónapja #31

Értem. Ennek nagyon örülök. Köszi a választ! még csak annyit szerettem volna írni, hogy nagyon igényes képregényeket adtok ki úgy általában, úgyhogy csak így tovább!

Válasz: A halhatatlan Vasököl 3 éve, 6 hónapja #32

• honfi
  • TÁVOL
  • admin
Köszönjük... ez egy nagyon jó korszaka volt az X-Men képregényeknek, úgyhogy ezek fordításához is sokkal nagyobb lelkesedéssel állunk hozzá.
A vendég és felnőttképregények pedig a személyes ízlésünket dicsérik.

Válasz: A halhatatlan Vasököl 3 éve, 6 hónapja #33

• Rebellis
  • TÁVOL
  • törzsvendég
Nagyon köszönöm az új részt! Szépen megalapoztak a viadaloknak. Az első hat részt egyszerre küldtem le, szóval nem annyira rögzült, így sanszos, hogy az új résznek hála újra elolvasom őket, pl. hogy felelevenítsem kit is raboltak el pontosan. Nagyon tetszik, remélem mihamarabb folytatódni fog!

Válasz: A halhatatlan Vasököl 3 éve, 6 hónapja #34

• Snake
  • TÁVOL
  • Admin
A júliusi szavazós játékon indulni fog a folytatása

Válasz: A halhatatlan Vasököl 3 éve, 6 hónapja #35

• Blue S
  • TÁVOL
  • visszajáró
A halhatatlan Vasököl 08.

Mihelyst elovastam ezt a részt az első dolgom az volt, hogy felpattantam a Youtube-ra és megnéztem a Véres sport című film küzdő részleteit. Gyerekkoromban faltuk az ilyen filmeket, mikor a főhős egy tornán vett részt, ahol különböző stílusú-képességű harcosok mérték össze az erejüket. Mindig nagy izgalommal vártuk a párosításokat. Nincs ez másként most sem, bár az általam legjobban várt szereplő, az Árvák Hercege ellenfél nélkül maradt az első körben.

Nagyon jól eltalált karakterek vannak ebben a történetben, nálam Vasököl edzője viszi a pálmát. Egyszerre kemény, de emberséges is. Látszik, hogy érzelmileg is kötődik a tanítványaihoz, nem csak szakmailag.

Nem tudom, hogy mik lesznek ennek a történetnek a vetélytársai a szavazóversenyen, de szerintem mindentől függetlenül a 9. részre fogom leadni a voksomat. Talán a Rozsomák vol3 063. szoríthatja csak meg.

Köszönet a honosításért.
Utolsó szerkesztés: 3 éve, 6 hónapja Beküldte Blue S.

Válasz: A halhatatlan Vasököl 3 éve, 6 hónapja #36

• doggfather
  • TÁVOL
  • törzsvendég
hogy hogy nem x képregény jött így kedden?

Válasz: A halhatatlan Vasököl 3 éve, 6 hónapja #37

• Snake
  • TÁVOL
  • Admin
Blue S: pedig lehet, hogy ugyanabban a körben lesz mindkettő

doggfather: néha nem árt egy kis változatosság.

Válasz: A halhatatlan Vasököl 3 éve, 6 hónapja #38

• Rebellis
  • TÁVOL
  • törzsvendég
Nálam - tekintve hogy vendégképregényként ritkábban jön - ez lesz a tuti befutó.

Válasz: A halhatatlan Vasököl 3 éve, 6 hónapja #39

• doggfather
  • TÁVOL
  • törzsvendég
Snake beküldte:

doggfather: néha nem árt egy kis változatosság.

okés.

lehet a géppel van gond aminél ülök, de ismét a 3. oldal után nem akarja betölteni a 4.et.

Válasz: A halhatatlan Vasököl 3 éve, 6 hónapja #40

Köszi az új Vasöklöt!
örülök, hogy ezzel is tudtok haladni.

Válasz: A halhatatlan Vasököl 3 éve, 4 hónapja #41

• Rebellis
  • TÁVOL
  • törzsvendég
Ez egyre csak jobb lesz. Annyira el tudnám képzelni a történetet filmen is... laza ez a Kövér Kobra is, jó volt a bunyó, a kékszemű is szimpi és
:pinch: Figyelem: Spoiler!
állati jó hangulatot teremt. Remélem idén még jönnek a folytatások!

Válasz: A halhatatlan Vasököl 3 éve, 4 hónapja #42

• honfi
  • TÁVOL
  • admin
Folytatás biztosan lesz, de befejezést nem ígérek. A sztori ha jól emlékszem, akkor a 14. részben ér véget és van közben két különszám, amik szintén fontosak a történet szempontjából.

Válasz: A halhatatlan Vasököl 3 éve, 4 hónapja #43

• Keil Dávid
  • TÁVOL
  • törzsvendég
A Halhatatlan Vasököl 7-es: Nem is gondoltam, hogy van olyan történet is, amelyben nem Daniel Rand-ről szól, hanem egy régi történetben. Persze többször is utaltak rá, hogy még Dani előtt is voltak más Vasöklök is.
8-9-es.: És végül itt elkezdődött a küzdelem. Bár a következő részben mintha gyorsan lezárult volna ez a küzdelem. De persze maga a történetnek még nincs vége.
Az meg külön tetszett, hogy minden részben látszik, hogy nemcsak egy, hanem több rajzolók is vannak. Bár a stílusuk majdnem nehezen lehet megkülönböztetni, mert egyformának látszott. De ez más kérdés.

És én is köszönöm a Vasököl eddigi részeket!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Válasz: A halhatatlan Vasököl 3 éve, 4 hónapja #44

• Blue S
  • TÁVOL
  • visszajáró
A halhatatlan Vasököl 09.

Nehéz véleményt írni erről a számról, hogy az ember ne rakja ki rögtön a "SPOILER" szót.

Az éjszakai látogató megjelenése váratlanul ért, legalább annyira, mint Danyt. Bevallom, azt hittem, hogy a Kobrával való küzdelem során az utolsó pillanatban meggondolja magát, de nem ez történt, bár nem volt jelentősége.

Azt sem tudtam, hogy a tornán van vigaszág is. Lehet, hogy elkerülte a figyelmem, de említették ezt valahol az előző részben? Végül is, a versenyzők páratlanul vannak, ez igaz.

Remélem, azért a többi összecsapásból is látunk valamit.

Köszönet a honosításért.

Válasz: A halhatatlan Vasököl 3 éve, 2 hónapja #45

• deadpool
  • TÁVOL
  • újonc
Sose ismertem a karaktert, most olvastam róla először, és bejött. Szóval ide a folytatásokkal. Baromi jó történet.
Az oldal megjelenítéséhez szükséges idő: 0.48 másodperc