• Oldal:
  • 1
  • 2

TÉMA: Powers

Powers 6 éve, 1 hónapja #1

Ide érkezhetnek a Powers című képregényhez kapcsolódó hozzászólások .

Válasz: Powers 6 éve, 1 hónapja #2

• Rebellis
  • TÁVOL
  • törzsvendég
Belekezdtem ebbe a sorozatba is, eddig nem rossz, de a magasztalo jelzoket meg nem ertem vele kapcsolatban, igaz meg csak a negyedik resznel jarok. Mondjuk van benne lehetoseg rendesen.
Apropo: a 4. resz, 13.oldalanak 2. paneljeben van egy hiba: "eljottuk".

Válasz: Powers 6 éve, 1 hónapja #3

• Snake
  • TÁVOL
  • Admin
Olvasd csak tovább, hidd el, megéri

Válasz: Powers 6 éve, 1 hónapja #4

• Rebellis
  • TÁVOL
  • törzsvendég
Hát, az elején voltak kétségeim, de végül igazolta a hírnevét.

A Szerepjáték alatt már a rajzok sem zavartak, pedig az elején nem értettem, hogy miért kell ilyen gyermeteg rajzokkal megjeleníteni egy ilyen típusú képregényt. Ez szépen lassan eljutott oda, hogy az Anarhiánál már kifejezetten tetszett a stílus, a Végkiárusítás egyes részeinél pedig már nagyon örültem, hogy anno ehhez a rajzolóhoz került a munka.

Kellett pár rész, de végül teljesen beszippantott a Powers világa, pedig már olvastam pár füzetet, ahol hasonló kérdéseket boncolgattak a szuperhősökről. A legjobb az egészban, hogy érezhetően telik az idő (nem úgy, mint a Marvelnél). Deena is egyre jobb lett, és a noir-os beütés ezekkel a rajzokkal nagyon jó párosítás lett.

A történetek közül legjobban a Rajongók és a Végkiárusítás tetszett(most tartok a 30. résznél). Nagyon örülök, hogy végül belekezdtem az olvasásba.

Kíváncsi vagyok, ha egyszer tényleg beindul a tv sorozat, akkor kik játszák majd a szereplőket.

Hatalmas köszönet a honosításért!

Válasz: Powers 6 éve, 1 hónapja #5

• Snake
  • TÁVOL
  • Admin
Ó, akkor a legjobb még hátravan
Az utolsó történet mindent üt.

Válasz: Powers 6 éve, 1 hónapja #6

• Rebellis
  • TÁVOL
  • törzsvendég
Elolvastam az utolsó történetet is...igen, tényleg állati jó volt. A Végkiárusítás maradt a kedvencem, de ez is nagyon jól kigondolt sztori volt.
Így utólag olyan érzésem van, mint a Watchmen és a Rising Stars után volt, de nem akarom őket összehasonlítani.

Így elolvasva az egészet, ajánlom mindenkinek aki még nem kezdett neki, és senkit se riasszon el a rajz (mint ahogy engem, már kétszer is), vagy az, hogy az első történet után nem remegett meg a lába alatt a talaj. Eljön majd az is.

Válasz: Powers 6 éve, 1 hónapja #7

• honfi
  • TÁVOL
  • admin
Pedig ha visszagondosz, akkor az eslő sztori is nagyon erős volt... lehet, hogy eltörpül a végkiárusítás, vagy a forever mögött, de karakterek vonalát nagyon keményen meghúzták, és az elején a képünkbe vágták, hogy a tettes megtalálása, vagy az ügy megoldása nem a kedvenc nyomozóinkon múlik, és ezzel erősen ki lett hangsúlyozva a tehetetlenségük is, egy szuperhős kultúrában.

Az én kedvenc sztorim viszont az Anarchia, ami pont a rajongók ellentételezése... abban ott voltak, a buta libák, akik gerincrevágták magukat egy köpeny láttán, az Anarchiában pedig a (nem alaptalanul) paranoiás ellenállás...

És nem mellesleg Deena kapott benne egy nagyok kemény jelenetet a börtönben...

Válasz: Powers 6 éve #8

• BGabor
  • TÁVOL
  • újonc
Most volt időm elolvasni, pedig már régóta szemeztem vele.
Egy élmény volt, szinte történetről történetre fejlődött a történet és mindig meglepett valamivel.
Kíváncsi vagyok hogy fogják átültetni tv képernyőre.

Köszönöm a fordítást.

Válasz: Powers 5 éve, 8 hónapja #9

• zukaru
  • TÁVOL
  • újonc
Csak érdeklődnék hogy, idén még lesz kihozva valami a sorozatból?

Köszönöm az eddigi fordítást!

Válasz: Powers 5 éve, 8 hónapja #10

• Snake
  • TÁVOL
  • Admin
Idén sajnos már biztosan nem.

Válasz: Powers 5 éve, 8 hónapja #11

• honfi
  • TÁVOL
  • admin
Ahogy Snake mondta, idén már biztos nem lesz rá idő.

A v1-es sorozatból még egy különszám hátra van, amivel talán következő év elejére végzek. A v2-es sorozat pedig majd kötetenként kerül ki, ahogy elkészülök vele.

Válasz: Powers 5 éve, 2 hónapja #12

• Galamb
  • TÁVOL
  • újonc
Hali!
Újra elolvastam az egész V1-et, nagyon tetszett. A V2-es is lesz valamikor honosítva? Előre is köszi a választ!

Válasz: Powers 5 éve, 2 hónapja #13

• honfi
  • TÁVOL
  • admin
Szia!

Örülök, hogy tetszett ismét.
Igazság szerint a v1-ből még van egy különszám... aminek egy bírósági jegyzőkönyv az extrája... azt kicsit macerás fordítani.
De a v2-t szeretném majd ősszel elindítani.

Válasz: Powers 5 éve, 1 hónapja #14

• Rebellis
  • TÁVOL
  • törzsvendég
Ez állati jó hír! Akkor lehet, hogy hamarosan én is újra előveszem a v1-et.

Válasz: Powers 4 éve, 7 hónapja #15

• Galamb
  • TÁVOL
  • újonc
Ezer hála, hogy tovább folytatódott ez a zseniális sorozat, bár attól kicsit tartok őszíntén szólva, hogy csak Deena lesz a sztori középpontjában ezentúl.
  • Oldal:
  • 1
  • 2
Az oldal megjelenítéséhez szükséges idő: 0.24 másodperc