Messiás-komplexus
(1 olvasó:) (1) Vendég

TÉMA: Messiás-komplexus

Válasz: Messiás-komplexus 1 hónapja, 3 hete #76

• Snake
  • TÁVOL
  • Admin
A Messiáis-háború ezzel a 3 résszel véget ért. Majd az önálló címekben látni lehet az utóhatásait.

Válasz: Messiás-komplexus 1 hónapja, 3 hete #77

• jurai
  • TÁVOL
  • visszajáró
Igen, tudom, hogy véget ért, hála nektek végig követem a fonalat a messiás születésétől az X-Force-tól a Kábelen át, a kapcsolódó sorozatok következő részeit várom! Köszi még1x a honosításokat!

Válasz: Messiás-komplexus 1 hónapja, 3 hete #78

• Snake
  • TÁVOL
  • Admin
Ja, oké
X-Erő a következő pár hónapban biztosan nem lesz, ellenben pl Új mutánsok lesz.

Válasz: Messiás-komplexus 1 hónapja, 3 hete #79

• jurai
  • TÁVOL
  • visszajáró
Az új mutánsok történetfolyamot honnan folytatjátok? A Second coming tervben van? Köszi a választ, de muszáj kérdeznem, hogy hova tegyem az időben.
Utolsó szerkesztés: 1 hónapja, 3 hete Beküldte jurai.

Válasz: Messiás-komplexus 1 hónapja, 3 hete #80

• Snake
  • TÁVOL
  • Admin
Nemrég ment ki a 2. rész, úgyhogy onnan
A Second coming... nagyon a jövő zenéje, alapvetően tervezünk vele, de sok minden történhet addig, amíg mind a négy sorozattal elérünk odáig.

Válasz: Messiás-komplexus 1 hónapja, 3 hete #81

• honfi
  • TÁVOL
  • admin
Az új mutánsoknak a felvezetője az X-Infernus (amihez nem árt ismerni a Varázs keresése c. Új X-Men sztorit - használd a keresőt a jobb felső sarokban)
Az Új Mutánsokhoz már San Franciscóban kezdenek, szóval az Uncanny 500 után járunk már.

Válasz: Messiás-komplexus 1 hónapja, 2 hete #82

• jurai
  • TÁVOL
  • visszajáró
Köszönöm az útmutatást, az X-Infernus-t már olvastam, akkor haladok tovább az Új Mutánsokkal.

Válasz: Messiás-komplexus 1 hónapja, 2 hete #83

• Rebellis
  • TÁVOL
  • törzsvendég
Köszi a befejezést!
Alapvetően tetszett a sztori, már korábban írtam, hogy mi volt ami kicsit gyengusabbra sikerült.

Deadpool felmondása hozta a Wade-es pillanatokat, ami nagyon tetszett. A rajzok jók voltak, a főgenyák kiiktatása is oké volt, egyedül Warren döntései azok, amik alapján a régi Sport szeletes reklám rasztájára emlékeztet. Lehet, hogy mindig jót akar, de katasztrófa az emberünk. Rozsi helyében végeznék egy pro/kontra felmérést, mert ez, hogy a végső fight előtt még azon kell görcsölni, hogy az egyik alapember hova húz, ez gáz.

A belengetett Csótányok végzetét azért meglestem volna szívesen.

Mindent egybevetve nagyon jó ki s mini volt, és nagyon köszönöm a honosítást!
Az oldal megjelenítéséhez szükséges idő: 0.34 másodperc