hibák az oldalon
(1 olvasó:) (1) Vendég

TÉMA: hibák az oldalon

hibák az oldalon 5 éve, 6 hónapja #1

• honfi
  • TÁVOL
  • admin
Ide várjuk azokat az oldallal kapcsolatos véleményeket és fejlesztési javaslatokat.

Válasz: hibák az oldalon 5 éve, 5 hónapja #2

ööö.... Csak gratulálni szeretnék, jó lett az új dizájn, nekem tetszik. Örülök, hogy visszatért az oldal, sok sikert a további munkátokhoz!

Válasz: hibák az oldalon 5 éve, 5 hónapja #3

• BuB
  • TÁVOL
  • újonc
Én is csak gratulálnék, klafa lett az új oldal.
SOk sikert a továbbiakban

Válasz: hibák az oldalon 5 éve, 5 hónapja #4

• talgaby
  • TÁVOL
  • törzsvendég
A fórum: ugyanaz a baja, mint a BlaTeCón volt, alapból követtetni akar velem mindent, amihez hozzászólok, és ha a hsz elküldése előtt nem nyomom ki a pipát lent, akkor emaileket akar küldeni nekem, ahányszor valaki ír akármit.

Válasz: hibák az oldalon 5 éve, 5 hónapja #5

• honfi
  • TÁVOL
  • admin
Jogos, most kapcsoltam ki az alapértelmezett követést. Akinek be van kapcsolva, az a kis zászlós gombbal leiratkozhat.

Válasz: hibák az oldalon 5 éve, 5 hónapja #6

• Peter80
  • TÁVOL
  • újonc
Sziasztok,

én is gratulálni szeretnék, jó lett az új oldal.
Viszont találtam egy hibát is, gondoltam szólok, hogy lehessen javítani:

Weapon X #05 helyett a Weapon X #005 nyílik meg.

Köszi szépen.

További sok sikert.

Üdv,
Péter

Válasz: hibák az oldalon 5 éve, 5 hónapja #7

• honfi
  • TÁVOL
  • admin
Kösz, javítottam.

Válasz: hibák az oldalon 5 éve, 5 hónapja #8

Jó, hogy újra itt vagytok! Hiányzott a fanzine. Sokkal jobb lett az oldal design-ja, mint korábban. Tetszik ez a piros-szürke-fehér dominancia, a színek terén. A képregényekről annyit, hogy az oldalon eddig sem olvastam, mert ami érdekelt azt letöltöttem, de ne vegyétek magatokra - hisz ti is írtátok - ez a jelenlegi képnézegető az eddig általam tapasztaltak közül a legrosszabb. De mondom nekem tök midnegy, mert én letöltögetem a képregényeket. Hajrá nektek! Kellemes nyarat.

Válasz: hibák az oldalon 5 éve, 5 hónapja #9

• BGabor
  • TÁVOL
  • újonc
Örülök a visszatérésnek, nagyon jó lett az új oldal.

Csak így tovább, minden jót a továbbiakban.

Válasz: hibák az oldalon 5 éve, 5 hónapja #10

• Keil Dávid
  • TÁVOL
  • törzsvendég
Az X-Men v2 különszámnál azt vettem észre, hogy a borító után a 2. oldal jön. És a 25. után a 27. oldal. Talán azért maradt ki a két oldal, mert reklámok voltak?

És azt is észrevettem, hogy a vendégképregények kategóriába nincs fenn a Batman: Koksz 3-5. részei.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Válasz: hibák az oldalon 5 éve, 5 hónapja #11

• talgaby
  • TÁVOL
  • törzsvendég
Az első a visszatekintő, annak rég elveszett a PSD-je. A 26-os viszont egy szöveg nélküli, az tényleg kimaradt. Remélem, megvan honfiéknak a Minutemen-féle szken, mert csak bele kell dobni az ottani 26. oldalt.
A Batman-füzeteket (meg még egy-két dolgot) majd mi teszünk ki... valamikor. Remélem, még nyáron. De most a CO megszűnése miatt egy egész raklapnyi átvett képregény van a Zsákon, és nem olyan könnyű csak úgy kihajigálni őket.
Utolsó szerkesztés: 5 éve, 5 hónapja Beküldte talgaby.

Válasz: hibák az oldalon 5 éve, 5 hónapja #12

• Snake
  • TÁVOL
  • Admin
Visszatekintők az X-Men v2-höz sincsenek, de a számozás miatt tényleg zavaró lehet. A 26. oldalt viszont délután/este pótolni fogom (tg, pont ebből ne lenne meg a Minutemen-féle szken? )

Válasz: hibák az oldalon 5 éve, 5 hónapja #13

• talgaby
  • TÁVOL
  • törzsvendég
Vannak visszatekintők, csak nem mindhez (188-200 között elszublimált kettő kivételével az összes, és nem volt hangulatom újrapötyögni). Majd a Legacytól biztos lesznek stabilan, bár azoknak a kirakása még odébb lesz.

Válasz: hibák az oldalon 5 éve, 5 hónapja #14

• doggfather
  • TÁVOL
  • törzsvendég
olyan naptár, mint a régi oldalon volt, hogy mi jön mikor nem lehet/lesz itt is??

Válasz: hibák az oldalon 5 éve, 5 hónapja #15

• Snake
  • TÁVOL
  • Admin
Főoldal, jobb szél, friss fórumbejegyzések alatt megtalálod
Az oldal megjelenítéséhez szükséges idő: 0.40 másodperc